Polityka prywatności

1
1
2
2
3
3

Wzorcownia

Szukasz miejsca, w którym znajdziesz profesjonalną pomoc i wysokiej klasy materiały niezbędne do wykończenia wymarzonego wnętrza? Oto ono – Wzorcownia!

Przedstawiamy Państwu serwis, który łączy w sobie trzy doświadczone marki – Z53, Projekt Plus i TechTerm, które połączyły swoje siły, po to by móc zaoferować Klientom najlepsze rozwiązania z zakresu podłóg, drzwi, okien i kominków oraz pieców, czyli elementów niezwykle ważnych przy budowie i wykańczaniu domu, a także różnego rodzaju obiektów.

Wzorcownia skupia ofertę solidnych firm, które zaskoczą Państwa nie tylko jakością dostępnych produktów ale także konkurencyjnymi cenami. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala pracownikom każdej z firm służyć fachową radą, a zaangażowanie w codzienne obowiązki sprawia, że najnowsze światowe trendy i rozwiązania są im doskonale znane i chętnie stosowane w praktyce.

Zapomnij o konieczności wykonywania rajdu po dziesiątkach salonów sprzedaży, w celu wybrania niezbędnych elementów do domu. Dzięki współpracy z Wzorcownią mogą Państwo liczyć nie tylko na atrakcyjne projekty uwzględniające ergonomiczne i praktyczne rozwiązania ale również wygodę – wszystkie z trzech firm tworzących Wzorcownię znajdują się w jednej lokalizacji.

Wzorcownia zaprasza do współpracy!

Copyright © Wzorcownia 2019
Projekt i wykonanie - freeline.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij